OSTRÓW GLIDE / Pilotka vleká v Polsku

  Zobrazit vše

  OSTRÓW GLIDE / Pilotka vleká v Polsku

  Nyní, od 13. do 23.7. se naše PA zúčastní, již tradičně velkých plachtařských závodů „Ostrow glide“ v Polsku na letišti Michalkow u města Ostrow Wielkopolski . Náš plnokrevník WT-9 DYNAMIC tam bude vlekat kluzáky do disciplín na přelety. Polská letecká komunita je poměrně na vysoké úrovni a hlavně plachtařské létání má v Polsku velkou tradici. Polští závodníci se trvale umisťují při evropských i světových šampionátech na předních místech.

  Místní v Michalkově jsou srdeční a přátelští a je s nimi výborná spolupráce. Velmi se na závody těšíme. Získáme další zkušenosti s létáním v zahraničí a při vlekání kluzáků, kdy je let obtížnější a vyžaduje plnou koncentraci a pozornost.

  I během pobytu v Polsku se vám budeme tady, na letišti v Mladé Boleslavi věnovat se třemi letounky BRISTELL, které budou trvale k dispozici. Těší se na vás dispečerka Ivča, která se bude snažit vše pro vás zařídit, aby jste letecky nestrádali. Přijďte létat s námi
  Pokud chcete staňte se fanoušky facebook stránky „OSTRÓW GLIDE„, určitě ale neváhejte a pokud jste tak ještě neučinili, rozhodně dejte palec nahoru facebook stránce „PILOTNÍ AKADEMIE„.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *